Felkészítő tanár: Burjánné Hegyi Brigitta

Felsős

Foci

Matematika

Képek

2022.06.02-án Gaál Miklós, Albert Vass-Attila és Fenyvesi Roland 6.c osztályos tanulók és felkészítőjük Gaál-Tertsch Ágnes szülő a World Robot Olympiad Balatonfüredi regionális fordulóján erős mezőnyben a 3. helyet érték el Junior kategóriában. Ezzel továbbjutottak a nemzeti döntőre.
Nagyon büszkék vagyunk rátok!

Gaál Gabriella Izabella és Székely Margit Sarolt 3. a osztályos tanulók 3. helyezést értek el a WRO (World Robot Olympiad) robotika verseny budapesti elődöntőjén.
Ezzel bejutottak a július 7-ei nemzeti döntőbe.
Gratulálunk az eddigi sikerekhez és sok sikert kívánunk a továbbiakban!

Kerületi matematika versenyen a 2. évfolyamon I. helyezést ért el Hársfai Emese, 4. évfolyamon III. helyezést ért el Németh Máté.
Kerületi Kalandor versenyen díjazott lett a 3.a osztály csapata.
Szeretettel gratulálunk minden versenyzőnek és felkészítő pedagógusaiknak!

A Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny 2. fordulójában iskolánk legjobb helyesírói vettek részt:
5. évf. Czimer Zalán, Szilvási Emília, Pernyei Máté, Köcski Ádám
6. évf. Bigus Nóra
7. évf. Kovács Zsombor, Szabó Márton
8. évf. Papp Kiara, Hajas Lilien
Gratulálunk a résztvevőkenk és felkészítő tanáraiknak!

Szarka Lajos, 5.c osztályos tanulónk 2. helyezést ért el a Kerületi Matematika versenyen!
Szívből gratulálunk!

Zrínyi megyei matematika verseny eredményei:
Megyei 1. helyezést hoztak el a kis 2. osztályosaink csapatversenyben: Horváth Patrik 2.c, Babos Barna és Zelenák Dóra 2.a.
Horváth Patrik egyéni 2. helyezett lett, bejutott az országos döntőbe. Horváth Barnabás 3. helyezést ért el egyéniben és bejutott az országos fordulóra.
Curie országos matematika verseny eredményei:
Horváth Barnabás 4. a V. helyezés, Bigus Nóra 6.a osztály V.helyezés, Szemán Lujza 6.a osztály Vl. helyezés.
Gratulálunk a diákoknak és felkészítő tanáraiknak! Nagyon büszkék vagyunk mindenkire és a következő fordulókra további sok sikert kívánunk!

Gratulálunk Kovács Gergely 5.a osztályos tanulónknak, aki a Fővárosi Általános Iskolai Alkalmazói Verseny kerületi fordulóján I. helyezést ért el grafika kategóriában, valamint tovább jutott a budapesti fordulóba.

A Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulóján az 5. évfolyam (,,Szorgos méhek”: Segesdy András, Nemessányi Barnabás, Prátpál Botond Örs, Somlósi Kálmán) a 61 csapatból az 5. helyen végeztek!
A 7. évfolyam (,,Kinder-Kommandó”: Kovács Zsombor, Németh Samu Levente, Fonó Ádám) pedig 54 csapatból a 6. helyen végeztek!
Szívből gratulálunk nektek!

Hétvégén egy csodát vittek véghez tanulóink: 3.a: Gaál Gabriella, Székely Margit, Rech Botond 6.c: Petrányi Blanka, Szijjártó Csenge, Albert-Vass Attila, Fenyvesi Roland, Gaál Miklós, Görgényi Bence. Másodikak lettek összetettben a First Lego Leage Szegedi fordulóján és elhozták a legjobb innováció kupáját. Végig valódi versenyben voltak a végső győzelemért amit végül is a náluknál sokkal tapasztaltabb és idősebb gyerekekből álló AKG csapata nyert meg. De minden csak az utolsó percben dőlt el. Fantasztikus élmény volt.
Óriási gratuláció a csapatnak és köszönet a felkészítőknek! Büszkék vagyunk Rátok!

Újabb Diák Olimpiai siker:
Rozbora Mia egy arany és egy bronz érmet hozott el két versenyszámban: mellúszásban, valamint pillangóúszásban.
Szeretettel gratulálunk, Mia! Büszkék vagyunk Rád!

Igazi éremeső úszásban ma délutánra! Nagyon erős mezőnyben 4 érmet és 3 pontszerző helyet hoztunk el!